Poznejme se /

Vím, že najít spolehlivého makléře je těžké

Narodil jsem se v dubnu před 35 lety. Jsem Beran, s velkou touhou měnit svět kolem sebe. Díky tomu se nebojím hledat nové cesty, nejen v životě, ale i podnikání. Věřím, že základem jakéhokoli úspěchu je mít vizi a správně nastavené vnitřní hodnoty.

Já, jako realitní makléřnejlepší realitní makléř

I když jsem první nemovitost prodal už v roce 2007, realitní svět znám také z druhé strany - jako hypoteční poradce. Často jsem se setkával s makléři, o jejichž kvalitě dodnes pochybuji. Touha měnit věci k lepšímu ze mně udělala realitního makléře. Těch skutečně špičkových je u nás stále málo. Dělám vše pro to, abych byl jedním z nich...

Po 3 letech strávených ve velké realitní společnosti (jako makléř a manažer pobočky) jsem odešel na "volnou nohu". Zjistil jsem, že tady je mi nejlépe a zároveň jsem mnohem efektivnější a flexibilnější. A to se pozitivně odráží tam, kde je to nejvíce potřeba - do svých klientů teď můžu investovat veškerou svou pozornost a investovat mnohem více financí do marketingu nemovitostí.

Jsem součástí komunity nezávislých a profesionálních realitních makléřů Qara.cz

Reality se dají dělat lidsky i profesionálně zároveň...

 • v nabídce mám pouze úzké portfolio nemovitostí ( máte tak jistotu, že se vám můžu věnovat na 100%)
 • nikdy neprodávám nemovitost, kterou nabízí více realitních kanceláří (protože to výrazně snižuje šanci na úspěšný prodej)
 • zvěřejněním inzerátu na prodej to pro mě nekončí (skutečná práce profesionálního realitního makléře teprve začíná)
 • vaší nemovitosti udělám takový marketing, aby se stala nejlepší nabídkou v celém okolí
 • investuji svůj čas i peníze do toho, aby prodej vaší nemovitosti proběhl hladce a co nejdříve
 • nastavíme si jasná a jednoduchá pravidla spolupráce, a to po dobu, která nám vzájemně bude dávat smysl
 • budu s vámi vždy jednat na rovinu a hrát fér (to samé čekám i od vás)
 • budu vás pravidelně informovat o tom, jak prodej probíhá

 • I díky tomu dokážu většinu nemovitostí prodat do 2 měsíců, a bez nutnosti výrazného slevování z ceny.

   

  Já v médiích

  Veřejně mluvím o realitách a realitním světě. Když si vás všimnou v médiích tak víte, že jste na dobré cestě...

     Já, jako člověkrealitní makléř ostrava

  Mám rád poměrně obyčejné věci - dobrou kávu, svoji práci, volný čas strávený na golfovém hřišti, na lyžích, nebo chalupě v Beskydech. Koncem roku 2014 jsem se stal hrdým tátou malého Oliverka. Naplňuje mě sebevzdělávání a osobní rozvoj. Rád čtu knihy, které mají hloubku, inspirují a posouvají dále v životě. Jsem optimista, který věří, že dobro je opět opláceno dobrem. Rád se setkávám s novými lidmi - a těším se i na naše případné shledání...

  Michal Hrubý
  privátní realitní makléř

   

   

  FérMakléři.cz


  certifikáty realitní makléř

  Jak hodnotí naši spolupráci klienti...

  "Profesionální přístup, výjimečná příprava a nafocení nemovitosti..spolehlivost..dochvilnost.. jednání na rovinu.. Byt rezervován za 6 dní od zveřejnění inzerátu! Není co dodat..snad jen - srdečně děkujeme pane Hrubý."
  Petr Górný, Lískovec

  "Jsem opravdu ráda, že jsme si vybrali Michala Hrubého pro realizaci prodeje našeho bytu. Přesto, že okolnosti prodeje byly velmi komplikované, pan Hrubý se vždy snažil vše vyřešit ke spokojenosti všech zúčastněných. Oceňuji nadstandardní přístup – krásné fotky, nápaditá videoprohlídka, vždy profesionální, přesto velmi lidské jednání, upřímný zájem a ochota pomoci. Je to člověk na svém místě, ze kterého je cítit nadšení pro svou práci. Michal Hrubý je opravdu to nejlepší, co můžete mít :) Děkujeme, Kremlingovi."
  Jarmila Kremlingová, Ostrava

  "Chci Vám poděkovat za Váš více než profesionální přístup. Neprodávala jsem první nemovitost, a tak si dovoluji říci, že mám jisté srovnání. Služby, které jste byl schopen poskytnout Vy, více než předčily mé očekávání. Od prvního rozhovoru, kdy jste si vyslechl situaci, která nebyla standardní vstupem prodávajícího, který je v zahraničí a vlastně neschopen pohybu. Přišlo mi, že Vás to neodrazuje, ale naopak vítáte jako novou výzvu. Potěšilo mě, jak jste připravil byt pro pořízení fotografií, které bych skutečně neuměla pořídit svépomocí. Nebudu popisovat celý průběh prodeje, který byl komplikovaný, ale vy jste byl vždy schopen situaci rychle a adekvátně vyřešit. Na závěr oceňuji i laskavý a osobní přístup, kterým jste celý obchod provázel."
  Mgr. Markéta Hlaváčová, Praha

  "Ne každý rozumí složitostem při prodeji, či koupi bytu. Nejlepší variantou je tedy svěřit se do rukou odborníka. Pan Michal Hrubý mě provedl všemi důležitými kroky při koupi bytu a zařídil, popřípadě vysvětlil věci, které byly v ten moment nad mé chápání. Dnes už bydlíme s přítelkyní ve svém novém domově a jsem opravdu rád, že jsem nemusel během všech procesů nic řešit. Pan Michal Hrubý veškeré záležitosti zařídil a úspěšně mě dovedl až k předání klíčů k mému novému domovu."
  Luboš Salát, Ostrava

  "Děkuji Vám pane Hrubý za rychlý prodej našeho domku v Hrabové a pomoc při koupi bytu. Byla jsem překvapená, s jakou rychlostí jste dům prodal, a taky Vašim vystupováním a profesionalitou. Ráda Vás budu doporučovat."
  Jana Peterková, (Tel: 733 117 708)

      Potřebujete dobře prodat nemovitost? Hledáte spolehlivého realitního makléře?